Naylon fermuar Çeşitleri ve Kullanım alanları nelerdir?

Naylon fermuarlar diğer fermuar türlerine göre daha uygun fiyat ve daha çok alanda kullanım göstermektedir. naylon fermuarBu fermuar türü genellikle ince kumaşlı, daha hafif kıyafetlerde ve diğer yan ürünlerde kullanılmaktadır. Örneğin cüzdan fermuarları,  çanta iç fermuarları, elbise sırt fermuarları, yastık fermuarları, kırlent fermuarları, yatak ve baza gibi bir çok alanda aktif olarak kullanılmaktadır.

Naylon Fermuarlar, fermuar dişlerinde plastik veya polyester ham maddesi kullanılarak üretim yapılan fermuar modelidir. Üretilmiş olduğu ham maddeye göre polyester ve naylon olarak ikiye ayrılmaktadır. Naylon fermuarların fiyatları uygun olmasından dolayı yurtdışından şerit olarak ithal edilen en yüksek miktarlara sahip fermuar çeşididir. 

Bu fermuarlar kalınlıklarına  ve cinsine göre değişkenlik göstermektedir.

Tip5 Tip7 Tip10 olarak yaygın kullanılan çeşitleri bulunmaktadır. Üretilecek olan ürüne göre fermuar seçimi ve fermuar rengi müşterilerimiz tarafından belirtilmeli ve ona göre üretilmektedir.Oldukça yaygın olarak kullanılan ve temel kullanım ürünü olan fermuarlar üç ana modele ayrılmaktadır. Bunlar; separe fermuar, kombi fermuar ve dipli fermuardır. Bu ana fermuar modelleri kendi içinde Dipli, separe, kombi olarak üretimleri mevcuttur.

Diş genişliğine göre fermuar tiplerini ayıracak olursak; 

4.00-4.20 mm TİP 5 

4.90-5.00 mm TİP 7 

5.90-6.00 mm TİP 10 

6.30-6.40 mm TİP 11 

CCS Fermuar

Elyaf, Kapitone, İplik, Aksesuar satışlarımızın yanında, üretim ağımıza yeni eklenen yerli üretim ve uluslararası standartlar kalitesinde “C.C.S AKSESUAR” çatısı altında yeni teknoloji ve uygun alt yapı ile Fermuar Üretimi yapılmaktadır.

Mont, kaban, ceket, çanta, cüzdan, pantolon, bot, çizme, ayakkabı, kırlent, yatak  gibi birçok alanda, ayrıca Deri ve Tekstil sektöründe kullanılan tüm alanlarda aksesuar olarak fermuar kullanılmaktadır.

Biz de bu sektöre yön verenlerden olmak için en iyi kalite ve en uygun fiyat prensibiyle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

info@ccsaksesuar.com mail adresinden bizlere mail yoluyla ve iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

•Fermuar ürünlerimizi görmek için; fermuar
•Elyaf ürünlerimizi görmek için ; elyaf
•Kapitone ürünlerimizi görmek için; kapitone
•Kordon iplik ürünlerimizi görmek için; kordon iplik

Sayfamızda ki tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlıdır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.